Poprzedni
GARNITUR

GARNITUR

289.00 
Następny

ELEGANCKA SUKIENKA MATILDA

149.00 
ELEGANCKA SUKIENKA MATILDA

KOMBINEZON MONIQUE

239.00 

BIAŁYCZARNYCZERWONY
34 3436 3638 3840 40
Wyczyść
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: 715 Kategorie: , ,

Opis

– Kombinezon o prostym kroju, z dekoltem w serek
– Krótki rękaw
– Długie nogawki
– Z tyłu dekolt eksponujący plecy
– Posiada kryty zamek ułatwiający zakładanie
– Doskonała propozycja na wieczorne wyjście w połączeniu z eleganckimi szpilkami
– Maksymalna temperatura prania 30 st. C, prasowania 110 st. C

– Modelka ma 180 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar 36

Wyprodukowano w Polsce

Skład: 100% poliamid
Tabela przedstawia wymiary produktu mierzone na płasko

ROZMIAR34363840
BIUST41434547
TALIA33353739
BIODRA46485052
DŁ. CAŁKOWITA141141142142
DŁ. NOGAWKI WEWNĘTRZNA75757576

Informacje dodatkowe

Kolor

, ,

Rozmiar

34, 36, 38, 40

EAN

, , , , , , , , , , ,

Okazja

, ,

Długość

Fason

, , ,

Koszyk

0

No products in the cart.